Kurumsal filo hizmetlerinin güvenilir adresi

2019 yılından beri sektöre yeni bir soluk getiren ACY Filo, kurumsal filo kiralama hizmetlerinde standartları yükseltmeyi hedef edinerek çalışma hayatına başladı. Filo kiralama sektöründe "müşteri memnuniyeti" ilkesine gerçek anlamıyla sadık kalarak başarısının devamlılığını sağlayan ACY Filo; itimatlı, kazanımlı, yenilikçi ve küresel bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte. Daima güvenilebilir bir iş ortağı olan ACY Filo, geniş araç skalasıyla müşteri portföyünü genişletmeye devam etmekte.

Hasar Yönetimi

Günümüz şartlarında kullandığınız araçların hasar görmeleri durumunda bu hasarların giderilmesi, zaman ve iş kaybınıza önemli derecede engel olan bir süreç haline gelmiştir. Bu onarımlar hem yüklü maliyetleri hem de araçların iş görmezlik süresi işlerinizin aksamasında büyük rol oynar. Araç kullanımları esnasında oluşması muhtemel tüm riskleri teminat altına alabilmek ise bambaşka bir zorluktur. ACY FİLO olarak bizler araçlarınızın başına gelmesi muhtemel tüm risklerin göz önünde bulundurulduğu bir sigorta sistemi sağlamaktayız.

Periyodik Bakım

Periyodik Bakım için dikkat etmeniz gerekenler:

ACY Filo Kiralama anlaşmalı servislerinden periyodik bakımınız için herhangi bir ücret ödemeden yapabilirsiniz. Aracınız periyodik bakım uyarısı verdiğinde ve bakıma en fazla 500 km kala şifrenizi alarak bakıma gidebilirsiniz. Aracınızın bakım işlemlerinin gün içerisinde tamamlanması için erken saatlere randevu alınız.ACY Filo Kiralama anlaşmalı servislerinden aracınızın periyodik bakımını herhangi bir ücret ödemeden yapabilirsiniz.

Yedek Araç

Her ne sebeple olursa olsun ACY FİLO’dan kiralayacağınız araçların onarımlarının uzaması durumunda iş kaybınızı önlemek için sizlere onarım süresince kullanacağınız yedek araçlar verilecektir.

Dilediğin Yere Teslimat

ACY Filo ile hayat daha kolay.

Kiralamış olduğunuz aracı teslim almak ya da teslim etmek için trafiği ve zamanı dert etmenize gerek yok.ACY Filo siz neredeyseniz oraya aracınızı getirir, nereden isterseniz oradan teslim alırız. Siz de en değerli olan zamandan kazanırsınız. ACY Filo ile araç kiralamada konforu yaşama imkanına sahip olacaksınız.

Al, Sat, Kirala

ACY Global'in otomativ sektöründeki markası shallwerent ; araç kiralama ile araç alış-satış işlemlerini tek bir platform üzerinden hızlı ve güvenilir yollarla sunmaktadır. Shallwerent'in sunacağı araç çeşitliliği sayesinde dilediğiniz standarttaki aracı rahatlıkla bulabilir, kiralayabilir veya satın alabilirsiniz. Üye firma ve müşterilere ihale yöntemiyle; fiyat garantisini kişiselleştirerek alış ve satış işlemlerinizi beklediğiniz aralıkta gerçekleştirmenizi sağlar.

Web Sitesini Ziyaret Et